sobota, 24 września 2011

wycieczka :)

mam już zdjęcia z wycieczki! postanowiłam, że dodam jeszcze posta na dobranoc, no i wstawię te zdjęcia. :D koleżanka, która mi je przesyłała, ma ich dużo więcej, ja wstawię tylko te z moim udziałem, ale uwierzcie na słowo, że reszta jest super. :) na takie wycieczki, gdzie jest pełno śmiechu i trochę też zdenerwowania mogłabym jeździć codziennie. szkoda, że został tylko rok z tą klasą, bo z niektórymi bardzo się zżyłam. w ogóle to moja najlepsza klasa, jaką miałam.

kilka zdjęć na dobranoc!
jutro może jakieś porobię na małej imprezie. :) 

 

 

2 komentarze:

  1. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

    Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go i korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb ;)

    Pozdrawiam serdecznie
    Robert → http://darmoweszablony.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń